Jemi në kërkim të agjentëve marketingu spanjisht! 58 views1 application

Job Expired

Jemi në kërkim të agjentëve marketingu spanjisht me ose pa eksperience të mëparshme në call center!

Kandidatet duhet të ken nivel mesatar të gjuhës spanjolle!

Orari:10:00-19:00,e hëne-e premte.

Tek ne do te gjeni pagesa konkurruese,bonuse fantastike dhe nje skuader bashkepunuese!

Kontaktoni tani dhe mos e humbisni mundesine per tu bashkuar me super skuadren tone!

Ju mirepresim 😊

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim