Je Team Leader dhe kerkon nje rroge me te mire?! Eja ne OAS 271 views4 applications

EJA NË OAS 😍
.
Ne kërkojme persona me aftësi drejtuese dhe ambiciozë që të kenë
.
✅Minimalisht 6 muaj eksperience si TL
✅Njohuri të shkëlqyera të gjuhës italiane
✅Disponibilitetet FULL-TIME
.
EJA NË OAS bëhu pjesë e projektit tonë
të madh

Nese je Team Leader dhe ke grupin tend eja ne OAS dhe perfito nje super bonuss !

.– Ambjent pozitiv dhe super komod
– Mundesi e shpejte rritjeje profesionale

APLIKO TANI
📲0695488484   \ intsagram- oas.call

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Albania
  • Rruga/Zona Rr. Ramazan Demneri, Pallati Berlitexx
  • Tel/Mob +355695488484
  • Profili Call Center