Je Team Leader dhe kerkon nje rroge me te mire, EJA NE OAS! 256 views1 application

Job Expired

Mundesia me e mire per team leader erdhi! Behu pjese e grupit tone dinamik.

Fushata TIM Telecom ITALIA

Aftesite  e kerkuara :

  • Minimalisht 6 muaj eksperience si TL
  • Njohuri te shkelqyera te gjuhes italiane
  • full time

 

Bashkpunues me grupin dhe i/e komunikueshem!

Nese ke grupin tend si TL ne kemi nje superrrrrr bonusss per TY

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania
  • Rruga/Zona Rr. Ramazan Demneri, Pallati Berlitexx
  • Tel/Mob +355695488484
  • Profili Call Center