ITALI ofroj vend pune kamarie/er & nd/ kamariere RESTORANTI PUNESIM AFATGJATE 353 views3 applications

PANTHEON GROUP Agjenci Serbimi & Punesimi kerkon per interes te klientve te saj KAMARIER/E & ND/ KAMARIER/ E RESTORANTI

PUNESIM AFATGJATE ME KONTRATE
VENDE VAKANTE: 4

Kriteret e kerkuara

– me eksperience ne kete profil 3 vite +
– te komunikoje italisht A1
– mosha deri 35 vjec
– te jene te komunikueshem dhe te punojne ne grup
– te jene te shkathet per te perballuar fluks klentesh

Kushtet e punes

  • Punesim AFATGJATE ME KONTRATE
  • Paga neto: 2000 euro
  • Ofrohet akomodim i plote (fjetje + ushqim)

MUNDESI PAJSJE ME DOKUMETA ITALIANE

te interesuarit te kontaktojne ne +355692099900 +355692092000 ose te nisin cv ne adresen e mail: info@recruitment.al ku te specifikohet subjekti

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Fadil Rada, Shkalla A, Kati i II-të
  • Tel/Mob +355 69 20 999 00
  • Profili Sherbime