ITALI, OFROHET PUNESIM PER MJEKE DHE INFERMIERE ME KONTRATE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA 186 views2 applications

Job Expired

BClever operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 si nje agjenci dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit brenda dhe jashte vendit

Aktualisht per nje klientin tone, jemi duke rekrutuar Mjeke dhe Infermiere te Licencuar per nje subjekt spitalor privat ne Puglia, Itali.

Profilet e kerkuara:
– Mjeke Reanimatore
– Mjeke Kardiologe
– Mjeke Neurologe
– Mjeke Pediater
– Infermiere

Kriteret kualifikuese:

 • Nivel B2 i gjuhes italiane
 • Licenca e profesionit

Ofrohet:

 • Akomodimi
 • Kontrate pune e rregullt
 • Vaktet e ngrenies (3 muaj)
 • Pajisja me dokumenta

Per te rezervuar nje interviste te pare mund te dergoni kandidaturen tuaj ne:

Email: bcleveragency.international@gmail.com
Cel: +355 67 68 88 699

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Durrës
 • Tel/Mob +355676318339
 • Profili Punesim