Ish Vila Marentino ne hyrje te yzberishtit kerkon te punesoje Banakier/e dhe Kamarier 62 views

ISH VILA MARENTINO
Kerkon te punesoje

•Banakier/e
•Kamarier

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: NE KRAHE TE SPITALIT AMERIKAN 3 NE HYRJE TE YZBERISHTIT TIRANE

Kontaktoni: 0682141635

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim