Iris Cosmetic kerkon te punesoje Shitese, paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitjeve, Toptani, Qender. 134 views3 applications

Iris Cosmetic kerkon te punesoje Shitese, paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitjeve, Toptani, Qender.

Kriteret:
✔️Te jene persona te shkathet dhe energjike.
✔️Te jene korrekte dhe te pergjegjshme.
✔️Te permbushin detyrat e dhena dhe objektivat e caktuara.

Ofrohet:
🔸Kushte te mira pune
🔸Paga 34 000 leke + bonuse ne varesi te shitjeve
🔸Punohet 6 ore ne dite

Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne : ☎️ 068 240 5585

📍 Adresa: Toptani, Qender, Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 23 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence