Iris Cosmetic kerkon te punesoje Agjent /e Shitje, paga 34 000 leke + 2 % deri ne 5 % te shitjeve totale,operon ne terren. 46 views

Iris Cosmetic kerkon te punesoje Agjent /e Shitje, paga 34 000 leke + 2 % deri ne 5 % te shitjeve totale,operon ne terren.

Kriteret:
🔺Te jene persona te shkathet dhe energjike.
🔺Te jene korrekt dhe te pergjegjshem.
🔺Te permbushin detyrat e dhena dhe objektivat e caktuara.
🔺Te jene vajza ose djem mbi 22 vjec/e.

Ofrohet:
✔️Kushte te mira pune
✔️Paga 34 000 leke + 2 % deri ne 5 % te shitjeve totale
✔️Puna zhvillohet ne terren.

Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne : ☎️ 069 2021 996

📍 Adresa: Levizje ne terren, Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 11 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence