INXHINIERE ELEKTRIKE, OFROHET VEND PUNE – DELTA PLAN STUDIO, TIRANE 310 views3 applications

Delta Plan Studio eshte nje kompani e specializuar ne projektim dhe studime per impiantet prodhuese te energjise elektrike nga burime te rinovueshme.

Pozicioni qe kerkohet: Inxhiniere elektrike

Kualifikimet:

 • Diplome bachelor per inxhineri elektrike
 • Gjinia femer
 • Aftesi te mira komunikimi
 • Njohese e mire e gjuhes angleze
 • Bashkepunuese ne pune grupi

*Masteri eshte i preferuar, por jo i detyrueshem.

Kompania jone ofron:

 • Mjedis pune te qete me nje kulture pune familjare dhe miqesore
 • Zyra komode
 • Mundesi te mira per rritje dhe zhvillim profesional
 • E shtune dhe e Diele pushim
 • Festat zyrtare pushim

Te interesuarat te aplikojne CV e tyre ne nje prej formave te kontaktit me poshte:

Cel. : 0676316068

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Profili Energjitike