INFERMIERE 206 views1 application

RUSSIAN HOUSE OF BEAUTY po kerkon te punesoje nje Infermiere per te kryer depilimin me lazer.

Kerkesat:

  • Fleksibilitet me orar
  • Njohuri per tonet dhe llojet e lekures
  • Diploma e Fakultetit te Mjekesise e kerkuar
  • Do I nenshtrohet trajnimeve per teknikat me te mira Ruse te depilimit me lazer
  • Nuk kerkohet eksperience pune

Te interesuarit mund te dergojne C.V. e tyre ne adresen e-mail: hr@salillari.al ose te kontaktojne tek numrin e telefonit: +355 682081200

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Marko Bocari
  • Profili Estetike, Parukeri
Connect with us
Contact Us