IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIT/E PER TURNIN 3 206 views10 applications

Job Expired

IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIT/E PER TURNIN 3

Misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim. Me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise.
Pershkrim i punes:
Kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar, bashkepunues dhe me vullnet per te bashkepunuar ne grup.
– Recepsionist/e
Aftesite e kerkuara:
-Te jene te kujdesshem ndaj detajeve.
-Te jene fleksibel, dhe konfident.
-Te ndershem edhe njerez pozitiv.

Ofrohet:
Ambient komod pune dhe staf motivues. Kontrate e rregullt pune.
Te interesuarit te kontaktojne manager@imperatorhotel.al
Adresa: Rr. Artan Lenja, 21 Dhjetori, Prane zjarrefikses

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 12 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri