IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhiniere 24 views

IMPERATOR HOTEL kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhiniere
Misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim.
Me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise.
Pershkrim i punes:
Kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar, bashkepunues dhe me vullnet per te bashkepunuar ne grup.
-Ndihmes kuzhiniere
Aftesite e kerkuara:
-Te jene te kujdesshem ndaj detajeve.
-Te jene fleksibel, dhe konfident.
-Te ndershem edhe njerez pozitiv.

Ofrohet:
Orari 6:30 – 14:30
Ambient komod pune dhe staf motivues.
Kontrate e rregullt pune.

Te interesuarit te kontaktojne: 0697077006
Adresa , Prane 21 dhjetorit, te Zjarrefiksja

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 12 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri