Imperator Hotel kerkon Guzhiniere per Mengjesin, Ndihmes/e Kuzhinier, Punonjes Lavanderie, Kamarier, Banakier, Barist 29 views

Imperator Hotel, ofron mundesi punesimi ne pozicionet e kerkuara jane si me poshte :
Kuzhiniere per Mengjesin
-Ndihmes/e Guzhinier
-Punonjes Lavanderie
-Kamarier
-Banakier
-Barist
Paga shume e kenaqshme dhe kushtet e punes shume te mira.
Kontaktoni ne nr. tel 0697077006

Adresa; Prane 21 dhejtorit, te Zjarrefiksja.

 

 

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 12 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri