Imagine Bar kerkon Kamarier/e dhe Banakier/e te Kompleksi Prestigji,te Hipoteka 52 views2 applications

IMAGINE
Kerkon te punesoje

•KAMARIER/E
•BANAKIER/E

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Kompleksi Prestigj,te Hipoteka

Kontaktoni: 0699779689

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 147 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim