Il vino Tirane, kerkon Kamarier-e / Banakier-e / Sanitare dhe Ndihmes Kuzhinier 73 views1 application

Il Vino

Kerkon te punesoje:

KAMARIER/E
BANAKIER/E
SANITARE
NDIHMES KUZHINIER

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme
Puna me turne
Me sigurime shoqerore

Adresa: Tirane Stadiumi Dinamo ngjitur me Ujvaren

Kontaktoni: 0672066654

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim