IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E Turni 1 dhe 2 161 views

IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E Turni 1 dhe 2

Aftesite e kerkuara:
– Minimumi 1 gjuhe te huaj ( preferohet Anglisht)
– Turni I 07:00 – 15:00
– Turni II 15:00 – 22:00

Ofrohet:
Kontrate e rregullt pune.
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: infoikeahotel@gmail.com ose 0697077008
Adresa e Hotelit eshte ne rr. “Teodor Keko”, Afer ASTIR, Unaza e RE

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 19 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri