IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E Turni 1 dhe 2 (Astir) 41 views1 application

IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E Turni 1 dhe 2

Aftesite e kerkuara:
-Minimumi 1 gjuhe te huaj ( preferohet Anglisht)

Ofrohet:
Kontrate e rregullt pune.
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: infoikeahotel@gmail.com

Adresa e Hotelit eshte ne rr. “Teodor Keko”, Afer ASTIR, Unaza e RE

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 12 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri