IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E PER TURNIN 1/ 2/ 3 37 views

IKEA HOTEL kerkon te punesoje RECEPSIONIST/E PER TURNIN 1/ 2/ 3

Misioni jone eshte te sigurojme cilesi maksimale per çdo sherbim.
Me besim te forte ne vlerat qe ofrojme, punojme ne krah te klienteve tane per te dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise.

Pershkrim i punes:
Kerkojme te zgjeroje stafin me persona, te vete motivuar, bashkepunues dhe me vullnet per te bashkepunuar ne grup.
– Recepsionist/e
Aftesite e kerkuara:
-Te jene te kujdesshem ndaj detajeve.
-Te jene fleksibel, dhe konfident.
-Te ndershem edhe njerez pozitiv.

Ofrohet:
Ambient komod pune dhe staf motivues.
Kontrate e rregullt pune.


Adresa e Hotelit eshte ne rr. “Teodor Keko”, Afer ASTIR, Unaza e RE

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: Infoikeahotel@gmail.com

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Hoteleri, Ndertim, Projektim/Inxhinieri