I-CALLER KERKON, 2 OPERATORË GJUHA GJERMANE, 500 Eu + ( Bonuse të shumta). APLIKO TANI !!! 103 views

I- Caller nje kompani ne rritje kerkon Agjente Forex ne gjuhen Gjermane me kohe te plote.
Mbi 3 muaj experience.
Krijojme dhe mundesi per ata qe duan te mesojn ne kete fushe
dmth ata qe nuk kane experience por kane italishte te mire mund ti japim nje shance ti trajnojm.
Paga dhe bonuse shum te mira.

Vendodhja Nenkalimi Kodra e Diellit
Nr Tel. 0695228633
Orari 10:00 – 19:00
Fundjava pushim

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center