Hotel Unik kerkon te punesoje Sanitare dhe Recepsioniste 117 views1 application

UNIK HOTEL
Kerkon te punesoje

•Recepsioniste
•Sanitare

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Na kontaktoni:
+355 68 200 5841

Adresa: Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim