Hotel Manager 134 views

Job Expired

Premier Group fton te gjithe personat qe kane eksperience ne fushen e hoteleri turizmit te cilet  duan te avancojne ne karrieren e tyre, te aplikojne ne pozicionet vakante te krijuara me hapjen e  dy hoteleve te rinj ne zonen e Golemit:  PREMIUM FINESE & PREMIUM SUNRISE:

Menaxher Hoteli
Asistent menaxher

Personat duhet te kene eksperience pune mbi tre vjet ne hotele me 4 dhe 5 yje
Te komunikojne shume mire ne gjuhen angleze dhe italiane
Te jene te komunikueshem dhe me etike te larte ne pune
Te gatshem per te punuar me turne apo me orare te ndryshme
Te jene te perkushtuar per te mesuar dhe per te ofruar nje sherbim te cilesise se larte dhe per te zbatuar standartet e punes dhe sherbimit te kompanise.
Preferohen kandidate qe jane mbi 35 vjec dhe qe jetojne ne qytetin e Durresit ose Kavajes.

Nese deshironi te punoni ne nje ambient profesional dhe me klientele te perzgjedhur, mund te dergoni CV-tuaj dhe nje leter interesi ne adresen info@vas.al

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

Ju faleminderit.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 9 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Ibrahim Rrugova, Perballe Sky Tower
  • Profili Agjensi turistike udhetimi