Hidrosanitare Parkete KELA kerkon te punesoje Ekonomiste dhe Shites/e ne Fier 120 views

Hidrosanitare Parkete KELA (FIER)

Kerkon te punesoje:
Ekonomiste dhe Shites/e

Ekonomiste: mosha 22-45 vjec
Shites/e: mosha 18-35 vjec

Eksperience pune e meparshme perben avantazh
Etike ne pune
Aftesi te mira komunikimi

Per shites/e ofrohet paga baze + bonus mujor
Rritje profesionale,trajnim dhe bonuse ne baze te ecueshmerise suaj ne shitje

Adresa: FIER
Dergoni cv ne Email ose Whatsapp:

Keli.ademi@gmail.com
0693225511

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim