Hapen vende te reja pune per operator/e (full time & part time) ne gjuhet anglisht, italisht, spanjisht, gjermanisht (perball Tajvanit) 196 views2 applications

Job Expired

Hapen vende te reja pune per operator ne gjuhet:
angleze, spanjolle, italiane dhe gjermane

Mundesi punesimi full time dhe part time.
(minimumi 3 muaj eksperience)
Paga te larta gjithashtu dhe bonuse te larta !
Adresa tek shallevaret

Te interesuarit te kontaktojne ne whats app :+355696688393

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center