Hapen vende te reja pune per operator/e anglisht (Orari 17-01 Adresa: perball Tajvanit) 224 views2 applications

Hapen vende te reja pune per operator ne gjuhen angleze
Per orarin 17-01

Mundesi punesimi full time
(minimumi 3 muaj eksperience)
Paga te larta gjithashtu dhe bonuse te larta !
Adresa tek shallevaret

Te interesuarit te kontaktojne ne whats app :+355696688393

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center