Hapen vende te reja pune per operator/e anglisht (Orari 17-01 Adresa: perball Tajvanit) 65 views1 application

Tech8Company-cover_ok.jpg

Hapen vende te reja pune per operator ne gjuhen angleze
Per orarin 09:00-18:00.

Mundesi punesimi full time
(minimumi 3 muaj eksperience)
Paga te larta gjithashtu dhe bonuse te larta !
Adresa tek shallevaret

Te interesuarit te kontaktojne ne whats app :+355 69 301 8863

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center