Hapen vende te reja pune per operator/e anglisht dhe gjermanisht pa eksperience (Adresa: perball Tajvanit) 111 views2 applications

Hapen vende te reja pune per operator ne gjuhen angleze dhe gjermane pa eksperience
Per orarin 09:00-18:00.

Mundesi punesimi full time
Paga te larta gjithashtu dhe bonuse te larta !
Adresa tek shallevaret

Te interesuarit te kontaktojne ne whats app : 0693064546

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center