Gusta La Puglia kerkon te punesoje Shitese pagesa e kenaqshme puna me turne dhe dita e diele pushim 165 views

Job Expired

GUSTA LA PUGLIA
Kerkon te punesoje

•SHITESE
(Per te dy subjektet e saj)

-Puna me turne
-Pagesa e kenaqshme
-E diela pushim
-Kushte shume te mira pune

📍Rruga Themistokli Germenji,pallati ambassador 1, Tirane

📍Prane Sheshit Willson

Kontaktoni: 0682046366

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim