GREQI | Sherbim Klienti (per gjuhet: Gjermane, Suedeze, Norvegjeze Hollandeze, Daneze, Finlandeze, Islandeze etj) 27 views1 application

Alxher Services, kompania e rekrutimeve nderkombetare ne: US, EU & Middle East ka hapur vende vakante per punesim afatgjate&te shpejte ne Greqi (Athine, Krete, Selanik) per pozicionin: Sherbim Klienti ne gjuhet:

– Gjermanisht
– Nordike (Suedisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Daneze, Finlandeze, Islandeze)
– Hollandisht
– Malteze
– Sllovene

Aplikantet duhet te:

– Kene njohuri te njeres prej gjuheve ne nivel B2
– Te jene te rrjedhshem ne komunikim
– Natyre shoqerore dhe pozitive

Ofrohet:
– Ndermjetesim pa pagese
– Pagese minimale duke filluar me 1500euro
– Bonuse dhe trajnime te vazhdueshme
– Mundesi rritje ne detyre
– Ambient nderkombetare pune
– Bileta e udhetimit dhe akomodimi muajin e pare i paguar
– Nuk kerkohet njohja e gjuhes greke

Per te aplikuar ju lutemi te dergoni cv tuaj ne gjuhen angleze ose ne nje nga gjuhet qe aplikoni tek adresa hr@alxher.com.
JU MIREPRESIM

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 17 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
  • Profili Konsulence