Greg Restaurant Ksamil kerkon te punesoje: 2 Hostes, 2 Kamarier bari, 4 Ndihmes Kamarier dhe 2 Banakiere 51 views

GREG RESTAURANT

Kerkon te punesoje:
2 Hostes
2 Kamarier Bari
4 Ndihmes Kamarier
2 Banakiere

Fjetje e siguruar
Kushte shume te mira pune
Eksperience mbi 2 vite pune

Kontaktoni: 0699760225
Adresa: Tre Ishujt Ksamil

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim