Greg Restaurant kerkon: KUZHINIER DHE BARISTE ofrohet akomodimi dhe ushqimi pagesa teper e kenaqshme. Te interesuarit/at te kontaktojne ne numrin e telefonit ose whatsapp 62 views

Greg Restaurant

kerkon te punesoje:  KUZHINIER dhe BARISTE

PAGESA E KENAQSHME
FLEJTE DHE USHQIM I SIGURUAR

Adresa: TRE ISHUJT KSAMIL

Kontaktoni: 0699760225

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 136 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim