Graphic Designer 87 views1 application

Ofroj mundesi punesimi Graphic Design

Rreth Punes:
– Te ndertoj grafik PDF nga Zero duke u permbajtur Content dhe Ideimit te dhene!
– Te ndertoje grafik Logo, Broshura, etj,

Kriteret
– Te kete njohuri profesionale ne programet grafike te ADOBE: .ai .psd
– Te njohe shume mire Webfaqet online qe ofrojne Grafika, Banera, Mockup, etj!
– Te njohe shume mire sistemin e fonteve.

Punohet:
– Nga e hena ne te premtec(shtune e diele Pushim)
– Orari nga ora 9:00 deri 18:00 *1 ore pushim dhe minuta 5-10 pushim brenda orarit.
– Me kontrate pune, dhe sigurime, bazuar mbi ligjin shqiptar
– Me Pushime, leje vjetore sipas ligjit Shqiptar.

Kerkohet:
– Profesionalizem
– Korrektesi
– Besueshmeri
– Inteligjence
– Fjale pak Pune Shume.

Ofrohet:
– Besueshmeri e plote
– Ambient Komod dhe motivues.
– Mirekuptim dhe Profesionalizem.
– Mundesi rritjeje dhe zhvillimi si ne Page ashtu dhe ne Profesion, mbi bazen e quajtur Meritokraci!

Apliko duke derguar Titull: “Graphic Designer *Emri, Mbiemri Juaj” ne: word@web-solutions.al
Suksese!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania
  • Profili Informatike/IT/Software