Golosa kerkon te punesoje Ndihmese ne kuzhine dhe Sallatiere paga 55.000+siguracione 51 views1 application

Job Expired

Golosa Pizzeria Ristorante
kërkon te punësojë:

•Ndihmese ne kuzhine
Puna me turne
1 Dite ne jave pushim
Paga fillon me 55.000 leke e diskutueshme + siguracione

•Sallatiere
Puna me turne
Pagesa fillon me 55.000 leke e diskutueshme + siguracione

Te interesuarit te paraqiten tek lokali ose te kontaktojne: ☎️ 0694560111

Adresa: 📍Rruga e barrikadave, Tirane
Kompleksi galeria (ish kinema 17 nëntori)

#golosa #pizzeri #ristorante #sallatiere #ndihmesekuzhine #tirane #njoftimepunesimi

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 206 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim