Golosa kerkon te punesoje Ndihemes/e ne kuzhine dhe Sallatiere 35 views

Golosa Pizzeria Ristorante
kërkon te punësojë:

•Sallatiere
Puna me turne,
Paga fillon me 50.000 plus sigurime ( e diskutueshme)

•Ndihmes/e kuzhine
Puna me turne
1 Dite ne jave pushim
Paga e diskutueshme

Te interesuarit te paraqiten tek lokali ose te kontaktojne:
Numri: 0694560111

Adresa ne qendër, Rruga e barrikadave, kompleksi galeria (ish kinema 17 nëntori)

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim