Goa lounge kerkon Kamarier/e dhe Banakier/e tek Komuna e Parisit 59 views

Goa Lounge

Kerkon te punesoje:

KAMARIER/E
BANAKIER/E

Adresa: Komuna e Parisit Tirane
Kontaktoni: 0692975422

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim