Gloria Bar, kerkon Kamarier/e – afer gjimnazit Partizani – Tel: +355 69 207 5933 / +355 69 752 8365 32 views

Gloria Bar, kerkon:

  • Kamarier/e – (me eksperience pune)

Lokali eshte me klientele te mire, me nivel.
Staf dhe ambient pune shume i mire.

Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizani.

Presim telefonaten tuaj!
-> +355 69 207 5933 / +355 69 752 8365

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizan
  • Tel/Mob 0697528365
  • Profili Bar Kafe