Gloria Bar, kerkon Banakiere (femer) rroga 40.000 leke te reja – tek gjimnazi Partizani – Tel 0697528365 45 views

Gloria Bar, kerkon Banakiere / femer

Te jene me eksperience pune.

Lokali eshte me klientele te mire, me nivel.
Staf dhe ambient pune shume i mire.
Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizani.

Rroga 40.000 leke te reja

Presim telefonaten tuaj!
-> 0697528365
-> 0699464625

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizan
  • Tel/Mob 0697528365
  • Profili Bar Kafe