Gloria Bar, kerkon Banakiere (F) me eksperience pune (afer gjimnazit Partizani) Tel: 0697528365 34 views

Gloria Bar, kerkon Banakiere

Te jete me eksperience pune.
Lokali eshte me klientele te mire, me nivel.
Staf dhe ambient pune shum i mire.
Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizani.

Paga – 50 000 leke te reja

Presim telefonaten tuaj!
-> 0697528365

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Ali Pashe Gucia, afer gjimnazit Partizan
  • Tel/Mob 0697528365
  • Profili Bar Kafe