Gjiri Lalezit, ofrohet vend pune mjeshter pllakashtrues 36 views

Kerkohet mjeshter pllakashtrues ne San PietroGjiri i Lalezit.

Kerkesat:

– Te jene te perpikte dhe ne orar
– Bashkepunues dhe komunikues
– Te kene etike
– Te kete eksperience te meparshme pune

Ofrohet:

-Kushte te mira pune
-Paga me marreveshje
-Transport i siguruar nga kompania

Adresa: San Pietro, Gjiri i Lalezit
Kontaktoni ne: +355 69 346 5969

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë