GJERMANI, TEKNIK INTERNETI, KONTRATE PUNE E RREGULLT 112 views2 applications

Agjencia BClever ofron punesim me kontrate te rregullt pune ne Gjermani ne profilin Teknik Interneti.
Aplikimet jane te hapura per kandidate Me eksperience te meparshme pune.

– Paga 12 /ora
– Kontribute te paguara nga kompania
– Mundesohet akomodimi
– Mjetet dhe veshjet e punes mundesohen nga kompania

Nisja menjehere!
Per te rezervuar nje interviste na kontaktoni ne: +355 67 68 88 699

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 14 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim