Ginger Bar kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Banakier/e prapa stadiumit dinamo 55 views

Job Expired

Ginger Bar

Kerkon te punesoje:

KAMARIER/E
BANAKIER/E

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme

Adresa: Prapa stadiumit Dinamo

Kontaktoni: 0674613959

#gingerbar #bar #kamarier #kamariere #banakier #banakiere #prapa #stadiumidinamo #njoftimepunesimi #pune #punetore #kerkojpune #kontaktoni #telefon #whatsapp

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim