Ginger bar kerkon banakier/e dhe kamarier/e prane stadiumit dinamo 82 views

Ginger Bar

Kerkon te punesoje:

KAMARIER/E
BANAKIER/E

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme
Puna me turne
Me sigurime shoqerore

Adresa: Te Kompleksi Dinamo ngjitur me Ujvaren

Kontaktoni: 0672066654

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim