Gardenia Snack & Bar kerkon te zgjeroj staff me Banakier/e, Kamarier/e, Ndihmese banakiere dhe Sanitare 143 views

Job Expired

Gardenia Snack & Bar kerkon te zgjeroj staff ne keto fusha.

 • Banakier/e me eksperience
 • Kamarier/e me eksperience
 • Ndihmese banakiere
 • Sanitare

Ofrohet:

 • Paga teper e kenaqshme
 • Kushte te mira pune
 • Kriter korrektesia
 • Fleksibilitet ne orar, 1 dite ne jave pushim.

Per me teper informacion kontaktoni ne nr. ose ne whatsupp:
Tel: +355 68 868 9889

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Bar Kafe