FUTURE FOREIGN CENTRE Kerkon te punesoje •Zyshe Gjermanishte• •EKSPERIENCA E MEPARSHME NUK ESHTE E DOMOSDOSHME •PUNOHET VETEM PER FUNDJAVE TE SHTUNEN DHE TE DIELEN 105 views6 applications

Job Expired

FUTURE FOREIGN CENTRE
Kerkon te punesoje

•Zyshe Gjermanisht•

•EKSPERIENCA E MEPARSHME NUK
ESHTE E DOMOSDOSHME

•PUNOHET VETEM PER FUNDJAVE TE SHTUNEN DHE TE DIELEN

Adresa: “Bulevardi Nene Tereza” Kamez,perballe gjimnazit Ibrahim Rugova

KONTAKTONI: 0685050056

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 211 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim