Future Foreign Centre kerkon Mesuese Italishte dhe Mesuese Gjermanishte 49 views

FUTURE FOREIGN CENTRE
Kerkon te punesoje

•Zyshe Gjermanisht
•Zyshe Italisht

•EKSPERIENCA E MEPARSHME NUK
ESHTE E DOMOSDOSHME
•PUNOHET VETEM PER FUNDJAVE TE SHTUNEN DHE TE DIELEN

Adresa: “Bulevardi Nene Tereza” Kamez,perballe gjimnazit Ibrahim Rugova

KONTAKTONI: 0685050056

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim