FULL Time / PART Time – OPERATORE / RETANTION / TEAM LEADER me grup – frengjisht ose gjermanisht / 1000 €++ (prane 21 Dhjetorit) 56 views

Flet FRENGJISHT ose GJERMANISHT & je duke kerkuar nje pune te re, e cila te ofron te ardhura super te larta?
Kjo eshte mundesia jote!

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe fitojne
APLIKIMET E HAPURA PER TE GJITHA POZICIONET

-pagesat me te larta ne treg (1000euro+) + bonuse ditore/javore/mujore
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites dhe bashkepunues
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit

Disponibiliteti : FULL Time 10h-19h/ PART TIME

Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP +355695698035
Adresa:
21 dhjetori, pas Kompleks Arlis

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center