FULL Time / PART Time – OPERATORE / RETANTION / TEAM LEADER – frengjisht / gjermanisht 1000 €++ PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG 79 views

Kerkojme TEAM LEADER dhe OPERATORE per gjuhen frenge & gjermane. PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe fitojne

-pagesat me te larta ne treg (1000euro+) + bonuse ditore/javore/mujore
-RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites & bashkepunues
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit

Disponibiliteti : FULL Time 10h-19h/ PART TIME…

Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP ose telefon +355682528805.

Adresa:
21 dhjetori, Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center