FULL Time ose PART Time – RTN / TEAM LEADER / OPERATORE – frengjisht | gjermanisht 50 views1 application

Kerkojme TEAM LEADER dhe OPERATORE per gjuhen frenge | gjermane.

PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG
Hot NR WARM NR

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe fitojne

-pagesat me te larta ne treg (1000euro+) + bonuse ditore / javore / mujore
RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites & bashkepunues.
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Disponibiliteti FULL Time 10h-19h/ PART TIME…
Adresa:
21 dhjetori, Tirane
Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP ose telefon +355682528805.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center