FULL Time ose PART Time – RTN / TEAM LEADER / OPERATORE – frengjisht | gjermanisht | spanjisht 144 views1 application

Job Expired

Kerkojme TEAM LEADER dhe OPERATORE per gjuhen FRENGE | GJERMANE | SPANJOLLE

PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG.
Hot NR WARM NR.

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe fitojne

-pagesat me te larta ne treg (1000euro+) + bonuse ditore / javore / mujore
RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites & bashkepunues.
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim.
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Disponibiliteti FULL Time 10h-19h/ PART TIME…
Adresa:
21 dhjetori, Tirane
Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP ose telefon +355 69 811 5633

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center