Kerkohet : Backoffice ne gjuhen italiane 86 views2 applications

Job Expired

OPUS shpk eshte ne kerkim te nje kandidati per departamentin e BACKOFFICE

KRITERET
-njohuri e mire e gjuhes italiane
-disponibilitet full time
– organizim dhe shkathtesi ne zbatimin e detyrave
– eksperience si back office minimalisht 1 vit

OFROHET
-pagese e kenaqeshme
-mundesi rritje
ambjent komod

CELL : 0698729117
EMAIL : hr.opus@hotmail.com

FACEBOOK: http://www.facebook.com/opus.opus.1shpk
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/_opus_cc_/

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona BULEVARDI GJERGJ FISHTA, RRUGA IRFAN TOMINI (TEK PALLATET DELI JORGJI PRAN CREDINS BANK DHE RESTORANT TRATORIS)
  • Tel/Mob 0698729117
  • Profili Call Center