Operatore Forex TRADER 172 views

Job Expired

Rekrutuesi Al kerkon te punesoje 300 operatore te gjuhes ITALIANE , GJERMANE , SPANJOLLE DHE ANGLEZE , per te inseruar ne fushate Forex.
Pozicionet e kerkuara apertura dhe retention.
Ambjent me kushte komode dhe pagesa te kenaqshme.
Bonuset me te mira ne treg dhe leade pa fund.
Korrektesi ne pagesa dhe kontrate pune ne baze te kodit te punes se Republikes se Shqiperise.
Kandidatet duhet te zoterojne nje nga gjuhet e siperpermendura mjaft mire.
Kush ka eksperienca te meparshme ka edhe avantazh.

Aplikimet ne numrin 0693033175

ose dergoni CV tuaja ne adresen  recruitment.jobsearchyou@gmail.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Asim Vokshi Tirane
  • Tel/Mob 0693033175
  • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us